Aktualności:

Zakończenie termomodernizacji budynku OSP

26-03-2023

Walne Zebranie Sprawozdawcze

26-03-2023

Zdarzenia:

Alarm Fałszywy

01-01-1970

Pożar sadzy w kominie przy ul. Ślosarczyka

23-01-2013

Dnia 13 marca odbyło się uroczyste przekazanie budynku OSP po zakończonej termomodernizacji. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: Poseł na Sejm RP Przemysław Drabek; wicewojewoda śląski Jan Chrząszcz, członkowie Zarządu Powiatu Bielskiego Dorota Nikiel i Grzegorz Gabor; wójt gminy Bestwina Artur Beniowski; przewodniczący Rady Gminy Bestwina Jerzy Stanclik; wiceprzewodniczący Rady Gminy Bestwina Stanisław Nycz; radny powiatu bielskiego Łukasz Pasierbek radni gminy Bestwina Magdalena Wizner – Wilczek i Sławomir Walczak; sołtys Bestwinki Teresa Paruch – Ryś; kierownicy referatów, przedstawiciele jednostek samorządowych i pracownicy Urzędu Gminy Bestwina, zastępca Komendanta Wojewódzkiego w Katowicach, st. bryg. Rafał Świerczek; Komendant Miejski PSP w Bielsku – Białej Roman Marekwica, prezes ZOSP RP w Bielsku – Białej Stanisław Nycz; wiceprezes ZOSP RP w Bielsku – Białej i prezes Zarządu Gminnego PSP Zygmunt Łukoś, komendant gminny Grzegorz Owczarz, druhny i druhowie z gminy Bestwina. Piotr Szewczyk (wykonawca robót, firma F.H.U. EUROBUD); Marcin Nieckarz (Inspektor Nadzoru Inwestorskiego, firma Wojtyła Investments sp.z.o.o). Gospodarzem uroczystości był prezes OSP Bestwinka Grzegorz Gawęda. 

Więcej informacji i zdjęć na portalu Magazynu Gminnego: https://bestwina.pl/aktualnosci/termomodernizacja-osp-bestwinka---uroczystosc-zakonczenia