Aktualności:

Kontrola gotowości bojowej!

17-07-2018

16.07.2018r. odbyła się w naszej jednostce kontrola gotowości bojowej. Wszystkie założenia zaliczyliśmy z wynikiem pozytywnym.

Ćwiczenia w Dankowicach.

17-07-2018

Wczoraj 30.06.2018r. braliśmy udział w gminnych ćwiczeniach przeciwpowodziowych.

Zdarzenia:

Alarm Fałszywy

01-01-1970

Pożar sadzy w kominie przy ul. Ślosarczyka

23-01-2013

Członkowie czynni

Sekcja męska

a1male.jpg

  1.  Bieroński Edward
  2.  Bieroński Tomasz
  3.  Bieroński Artur
  4.  Bezegłów Sławomir
  5.  Boryczko Czesław
  6.  Bieszczad Mariusz
  7.  Czader Michał
  8.  Chmialniak Jarosław
  9.  Chmielniak Dominik
  10.  Czernecki Dominik
  11.  Czyżowski Edward
  12.  Dawidek Andrzej
  13.  Dawidek Marek
  14.  Dawidek Rafał
  15.  Distel Józef
  16.  Dziugan Zbigniew
  17.  Englart Wiesław
  18.  Englart Dawid
  19.  Gawęda Grzegorz
  20.  Giziński Maciej
  21.  Golik Mariusz
  22.  Komór Piotr
  23.  Kędzior Tadeusz
  24.  Kraus Jan
  25.  Kraus Marcin
  26.  Kujawa Paweł
  27.  Kóska Stanisław
  28.  Kóska Michał
  29.  Kóska Szczepan
  30.  Kuś Mateusz
  31.  Lubański Dariusz

Sekcja męska

a2male.jpg

32. Maga Tadeusz
33. Maga Józef
34. Maga Rafał
35. Markiel Janusz
36. Merta Daniel
37. Nycz Eugeniusz
38. Nycz Leszek
39. Nycz Łukasz
40. Nycz Tomasz
41. Ochman Józef
42. Olek Krzysztof
43. Orlicki Artur
44. Ryś Jacek
45. Ryś Michał
46. Ryś Paweł
47. Sitarski Wiesław
48. Sobański Dariusz
49. Tomaszczyk Wirgiliusz
50. Tomanek Damian
51. Wawerczyk Sebastian
52. Wawro Maciej 
53. Walecki Jarosław
54. Wilczek Józef
55. Wizner Grzegorz
56. Wojcieszyk Tomasz
57. Wójtowicz Michał
58. Zelek Krzysztof
59. Zelek Jacek
60. Żaczek Adam

Sekcja żeńska

c1male.jpg

  1. Bierońska Ilona
  2. Dawidek Renata
  3. Desperak-Kraus Martyna
  4. Englart Beata
  5. Furczyk Karolina
  6. Furczyk Klaudia
  7. Gawęda Wioleta
  8. Kubiczek Weronika
  9. Pokral Agata
  10. Nycz Paulina
  11. Nycz Bogusława
  12. Paruch-Ryś Teresa
  13. Żądło Barbara
  14. Ślosarczyk Barbara
  15. Sobańska Magdalena
  16. Kowalczyk Agnieszka
  17. Kubator Wioletta
  18. Kwiecień Iwona

Członkowie wspierający

Bierońska Czesława, Bieroński Stanisław, Dudek Krzysztof, Distel Krystyna, Englart Marek, Gawęda Genowefa, Gawęda Józef, Głowiczka Eugenia, Iszczek Henryk, Januszewski Stanisław, Krystian Mariusz, Kubik Danuta,Kędzior Józef, Lubański Stanisław,Ślosarczyk Józef, Tomala Dominik, Ochman-Szeliga Wiesława, Wanot Zofia,Żaczek Stefan,Wróbel Adam, Ks. Józef Baran,Wróbel Tateusz, Firganek Tadeusz, Kowalczyk Mirosław